האקתון צ'יה גלובל שנערך על ידי Sirius Labs בשיתוף פעולה עם רשת צ'יה 

מערכת האתר

כתב ויתור הטקסט שלהלן הוא הודעה לעיתונות שלא נכתבה על-ידי PetaPlus

ההאקתון תוכנן במקור להתחיל ב-18 ביולי ונדחה על ידי בקשה מרשת צ'יה על מנת שיהיה יותר זמן להתכונן כראוי

ג'ין הופמן, מנהל התפעול של רשת צ'יה:

"צוות צ'יה סיים זה עתה שלושה ספרינטים גדולים להשקת הבלוקצ'יין, לאפשר עסקאות לפתח את Chialisp ולפרוס את פרוטוקול פולים החדש שלנו." "אנחנו רוצים לוודא שהאקתון הזה יהיה הצלחה לכולם, במיוחד המשתתפים, ולכן ביקשנו מסיריוס מעבדות להעביר את לוח הזמנים למספר שבועות נוספים כדי שנוכל לקבל כלים וחומרי אימון טובים יותר של Chialisp."

אירוע זה נועד למשוך צוותים או מפתחים טכניים חזקים לראות מה ניתן לבנות ברשת צ'יה. מעבדות סיריוס מציעות 500,000 דולר כמאגר פרסים. פרס אחרון של עד 100,000 דולר יועבר לזוכים ואפילו מימון זרעים מ -500,000 דולר ל -1,000,000 דולר. 100 הצוותים הראשונים שיגישו את הפרויקט בהצלחה יקבלו גם מהדורה מוגבלת של NFT!

 1. הכנה מראש פתוחה כעת באתר שלנו SRS.vc, למתכנתים, מפתחים וצוותים להעלות הדגמה של פרויקטים הקשורים לצ'יה.
 2. הגשה רשמית: המועד המדויק להגשה יהיה כפוף ללוח הזמנים של רשת צ'יה, שיפורסם באתר האינטרנט שלנו ובמדיה החברתית. יש לספק קישור למאגר Github לצורך הגשה רשמית.
  אנא עקוב אחר הטוויטר שלנו כדי להתעדכן ביותר. מפתחים יכולים גם לתקשר ולמצוא חברי צוות בקבוצת reddit ו- discord שלנו.
 3. מחנה האימונים של צ'יאליספ: קורס אימון בשפת צ'יאליסס יתקיים בתחילת האקתון בכדי לתת הוראות כיצד להתפתח עם צ'יאליספ, מה שמגדיל את הסיכוי להתבלט בהאקתון. החונכים כוללים מומחים טכניים של רשת צ'יה: מתיו האף, מאט האוורד, אדם קלי, ריצ'רד קיס ומומחה צ'יאליספ: ויילון וו.
 4. סיבוב אחרון: הפיינליסטים יידרשו להציג את מוצריהם הסופיים בפני הרכב שופטים. מפתחים ידועים, חברות הון ומדיה יצטרפו גם הם לסדנה זו, המקיפה שורה של אירועים הכוללים שידור חי מקוון, AMA, מפגשים וכו '.

צור ובנה_:

מאז השקתה הרשמית, צ'יה זוכה ללא הרף להכרה בינלאומית. כמות ציוד הכרייה ברחבי הרשת הגיעה לרמה אידיאלית. מספר החקלאים העולמי מוערך בכ -50,000 עד 100,000, וזה מספיק כדי להקים מספר רב של שירותי ענן מבוססי POC. כשהתשתית תגדל במהירות, תינתן עדיפות להרחבת המערכת האקולוגית של צ'יה.

צ'יה מבוסס על אלגוריתם של הוכחת מקום-זמן. PoST מאמצת פונקציית עיכוב ניתנת לאימות, שיכולה להפוך את הרשת לעמידה היטב בפני התקפות חיצוניות, ו- PoST מאפשרת דמי גז נמוכים יותר ועסקאות מהירות יותר ברשת צ'יה. כחלופת הביטקוין (BTC) הירוקה, צ'יה מתאימה לפיתוח יישומים מבוזרים.

צ'יה נמצאת בשלב מוקדם מאוד, עם מעט פרויקטים של מערכת אקולוגית. הנושא של האקתון הוא Create and Build_, ויש לו מוקד ספציפי, שיכול לכלול Better Layer2, Storage, DeFi ו- NFT וכו '.

עיקרי הדברים:

אינטראקטיבי:

 • Chialisp אימון שידור חי
 • סרטון הדרכה של Chialisp
 • מסמכי למידה Chialisp

בינלאומי

 • אירוע גלובלי
 • סדנה מקוונת (10 דקות)
 • מפגש שאלות ותשובות בשידור חי

מאתגר

 • שפת תכנות חדשה מבוססת Chialisp
 • תקן נקודות כאב של Blockchain

מַכנִיס

 • פרס גדול מוצע
 • מהדורה מוגבלת NFT
 • אפשרויות דגירה
 • נפגשים עם הון השקעה

הִשׁתַתְפוּת:

גש ל- SRS.vc ושלח מראש את הפרויקטים שלך. ההגשה הרשמית תהיה פתוחה ב- Devpost וב- Dorahacks כאשר נכין את מחנה האימונים של Chialisp.

אם שלחת בהצלחה את הפרויקט שלך ב- SRS.vc, הודעת אישור תישלח תוך 3 ימי עבודה

קריטריוני שיפוט

אורחי הכבוד והמנטורים:

עוד על Hackathon:
אתר אינטרנט: SRS.vc
טוויטר: www.twitter.com/SiriusLabs_vc Discord
www.discord.gg/6aa3BBmxVc
Reddit: www .reddit.com/r/SiriusHacks
GitHub: www.github.com/SiriusHacks
פייסבוק: www .facebook.com/srs.vc

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.