שאלות נפוצות

גודל שטח האחסון ברשת של צ'יה XCH גדל מיום ליום, משמעותו זה שקשה לחקלאים הקטנים יותר לזכות במטבעות כי הכל מבוסס על מזל וכמות הפלוטים שיש לך. עבור חקלאי צ’יה קטנים זה יכול לקחת חודשים עד מציאת הבלוק לבד. הצטרף אלינו כדי לשלב את הכוח יחד ולהחזיר את השליטה על הזכיות הצפוית. אנחנו מאמינים שביחד יהיה קל יותר לזכות בבלוק, חקלאי צ’יה יקבלו רווחים גבוהים יותר כאשר הם מצטרפים לפול רשמי 

  • כל מה שצריך לדעת על צ'יה בלחיצה כאן
  • תוכלו לקבל מידע נוסף באתר הרשמי של צ'יה 
PetaPlus לא צריכה לדעת את כמות שטח האחסון שיש לכם. הפלוטים שלכם מייצריים "חלקיות" (פתרונות חלקיים), והן מועילות לפול. PetaPlus לעולם לא תשאל או תסמוך על מישהו שטוען שיש לו שטח כלשהו ובמקום זאת אוספת חלקיות חתומות בקריפטוגרפיה שמוכיחות שאתה זקוק לשטח כדי ליצור חלקיקים. 
כאשר ל-PetaPlus מוקצה תגמול, אנו מסתכלים אחורה כמה חלקים כל משתמש הגיש ונחלק את התגמול בהתאם.

כן אבל רק סכום זעיר המהווה חוזה בין שני הצדדים.

תוכל לקבל בחינם דרך האתר הרשמי של צ'יה
 זה ייתן לארנק שלך כמות זעירה של צ'יה.

  • עבור אל faucet.chia.net ושלח 100 מוג'ואים לכתובת הארנק שלך

לאחר ששוחרר העדכון האחרון בתאריך 7 ביולי 2021, פלוטים שנוצרו לפני עדכון זה לא יוכלו להצטרף לPetaPlus, אך עדיין ניתן להשתמש בהן לחוות סולו. 

אנחנו ממליצים ליצור את הפלוטים החדשים בפרוטוקול החדש על מנת להשתמש בשטח האחסון שלכם בפולים. זהו המידע העדכני ביותר שיש לנו ממפתחי Chia. 

במידה וכבר יצרתם פלוטים מהפרוטוקול החדש, אין צורך ליצור מחדש.

תשלום מינימלי 0.05 XCH התשלום מתבצע על בסיס יומי באופן אוטומטי ישירות לארנק שלך. אנחנו לא יכולים לשלוח שברים של עשרוני לכל אחד בכל פעם שאנחנו זוכים בבלוק. אנו רוצים למזער את עמלות העסקה ואת הסיכון לארנקים של כולם. עיין בדף עמלות לפרטים נוספים.

אף אחד לא אוהב עמלות, אך יש עלות אמיתית להפעלת השירות. עיין בדף עמלות לפרטים נוספים.

אנו לא מוציאים מסמכי מס. תגמול חקלאי הוא הכנסה, ובאחריותם  לדווח על הכנסות אלה על סמך סמכות השיפוט שלכם ולהתייעץ עם מומחה מיסים מקומי

לכל שאלה נוספת הצטרפו לעמוד הדיסקורד שלנו או כתבו לנו דוא"ל ל- PetaPlusPOOL@gmail.com